هورامان 94

                 هورامان

 

 امسال نیز جاذبه های بسیار متنوع هورامان ما را به خود کشاند و به اتفاق کوهنوردان آبفای کردستان و مهمانانی بسیار عزیز از شهرهای سیاهکل و تهران جمعی 28 نفره را تشکیل و در روزهای پنجشنبه 27 و جمعه 28 فروردین ، مسیر گردنه " ژالانه " تا روستای " که لجی " هورامان را پیمودیم.

  همنورد فداکار و حامی گروه آقای باقر اجدادی از سیاهکل گیلان و خواهر زاده عزیزم خانم سیران احمدیان از تهران به ما پیوسته بودند.

جای همه دیگر دوستان خالی 


 

 

سفر امسال هورامان با گرد و غبار  ناخوانده ای همراه بود.  اما جاذبه های فراوان منطقه از جمله انبوه برف بر جای مانده در ارتفاعات موسوم به " تته " ما را بهت زده کرد و برای لحظاتی همنوردان نابینا را به لذت بردن از سرسره بازی فرا خواند.

و

  خانم شهلا عبدی در حال سرسره بازی

 ارتفاع برف گاهی به بیشتر از 3 متر هم می رسید.

 دخترکان زیبا روی و زیبا پوش منطقه هورامان

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هر چند در سفر سال گذشته به هورامان با " کانی بل " وداع کردیم  ، اما امسال هم گذرمان به آنجا افتاد و اینبار  بر جنازه اش گریستیم.

/ 1 نظر / 22 بازدید
مهران

عکس ها گوشه ای از زیبایی های فراوان سرزمین هورامان رو نشون داده. دریغ و افسوس که کانی بل بازیچه ی نادانی دست اندرکاران شد.