دومین همایش کوهنوردی استان کردستان

دومین همایش کوهنوردی استان کردستان با همت ومدیریت کانون کوهنوردان استان و حضور گسترده شخصیتها و گروههای کوهنوردی، فعالان محیط زیست ، فرماندار، شهردار و رئیس شورای شهر سنندج در تاریخ پنجشنبه 93/6/27 در محل سالن همایشهای اداره آموزش و پرورش شهر سنندج برگزار گردید.

 در این همایش که به مناسبت سالگرد درگذشت قهرمان کوهنوردی ایران محمد اوراز و با شعار نجات چشمه زندگانی " کانی بل " برگزار گردید پس از گزارش فعالیتهای انجام شده برای نجات کانی بل توسط آقای دکتر هاشمی ، آقای سید واسع سید موسوی ( سمکو ) گزارش مبسوط و مصور صعود به قله های کمونیزم و کورژنفسکایا را که به اتفاق آقای انور محمد زاده در ماه گذشته انجام داده بودند ارائه نمودند. که مورد تشویق حاضرین قرار گرفت. در خاتمه لوحهای تقدیر تهیه شده توسط کانون کوهنوردان استان به ایشان و سایر فعالین عرصه کوهنوردی و محیط زیست اهداء گردید .

همنوردمان فرشاد نصرتی نیز بعنوان روشندل فعال در عرصه کوهنوردی که موفق به صعود قله دماوند شده است نیز با اهداء لوح و گواهی صعود فدراسیون و باطوم کوهنوردی مورد تشویق و تقدیر قرار گرفت.  

از جمله ویژگیهای این مراسم حضور آقای رضا شهلائی هیمالیا نورد فعال کرمانشاهی وفاتح قله های اورست ، k2 و کانچن چونگا بود که بسیار مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.

 

آقای حمید دهقان هیمالیانورد محبوب سنندجی هم بطور جداگانه با اهداء جوایزی از آقای رضا شهلائی و سید واسع سید موسوی و انور محمد زاده تقدیر بعمل آوردند.

 

 عکسها از آقای فرهاد وحدانی

/ 2 نظر / 122 بازدید
ارسال ايميل انبوه ارزان

ارسال ايميل انبوه به 155000 عضو گروه ياهو فقط 27000 تومان براي اطلاعات بيشتر به تاپيک زير مراجعه کنيد http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=45137 يا با آي دي زير در تماس باشيد AlphaGroup20